Potten & Pannen – Staněk je jednička na trhu v segmentu luxusního kuchyňského vybavení. Od roku 1992 dodává své prémiové zboží do českých domácností, řadu brandů dováží exkluzivně a prodává také pod svou privátní značkou.

Sortiment P&P však obnáší i další produkty jako prémiové grily a grilovací příslušenství – a právě zvýšění povědomí o “grilovacím” sortimentu bylo i cílem kampaně, k jejíž realizaci si P&P zvolili Evil Friends.

Ústředním motivem kampaně se stalo rčení “grilování je umění” – tedy adaptace a zároveň rozšíření hlavního P&P motta kitchen is for dancing. Vizuálním cílem spotu bylo znázornit přípravu mistrovského pokrmu na grilu, přičemž celý proces je připodobňován ke hře na hudební nástroj. Ve videu se prolíná práce s grilem s krásnou cellistkou, která citlivě hraje na violoncello. Harmonického spojení obou rovin jsme docílili jak důkladnou přípravou při preprodukci včetně detailních storyboardů, tak i kreativním střihem s využitím komplexních transitionů.

Pro docílení atraktivního feelu a dynamického střihu plného prudkých změn tempa padla volba na pořízení high-speed slow-mo záběrů (1000 fps) pomocí kamery Phantom ve specializovaném studiu, za využití motion control systému.

Výsledné spoty byly nasazeny v rámci komplexní kampaně na mnoha kanálech – např. na sociálních sítích, YouTube nebo v rámci sponzorovaných pre-rollů v žánrových online médiích. Atraktivní spoty se setkaly s úspěchem a přitáhly pozornost cílové skupinypredikovaného výkonu se podařilo docílit již v půlce kampaně. Pro P&P kampaň znamená osvěžení komunikační linky a vykročení novým, odvážnějším marketingovým směrem.