Madeta nabídne druhou sérii Mistra sýraře

Po loňském úspěchu seriálu Madety Mistr Sýrař nyní vzniká jeho druhé pokračování. V populárním pořadu distribuovaném na Facebooku a YouTube účinkuje Josef Pánek, jeden z největších sýrařských veteránů v Madetě i v celé zemi, jehož zkušenosti obnášejí skoro půl století expertní práce. V jednotlivých epizodách dává lidem nahlédnout do výroby, složení i všemožných postřehů a tajů o jednotlivých druhů sýrů.

Aby nedošlo k výraznějšímu překryvu, vznikající druhá série dostala nový koncept i háv. Jejím společným jmenovatelem je koncept mikro/makro. Mimo podstatně obsáhlejší záběry z jednotlivých výrobních závodů Madety fanoušky čekají i mikroskopické pohledy na jednotlivé sýry a jejich gastronomické uplatnění, to vše natočené pomocí speciální techniky.

Madeta je největším zpracovatelem mléka v ČR – na trhu působí již skoro 120 let. Jde o rodinnou firmu se sídlem v Českých Budějovicích, jejíž majitelem je Milan Teplý. Společnost spolupracuje s Evil Friends na každodenní bázi od roku 2019 v oblasti tvorby obsahu, správy sociálních sítí, natáčení TV reklam i online pořadů.

Pořad Mistr sýrař 2 můžete již brzy sledovat jak na jeho FB profilu, tak na YouTube Madeta.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *