Panasonic spouští vlastní podcast

Pokud se zaměříme na mediálně-marketingové trendy posledních dvou let, jen málokdo by opomenul fakt, že jedním z nejpopulárnějších forem digitálního obsahu se stal podcast. Po jakési éře čím dál tím většího zkracování obsahu až do absurdně krátkých stopáží se trend změnil a spolu s příchodem popularity podcastu jako média začali být posluchaři ochotní trávit u kvalitního a zajímavého obsahu daleko více času; klidně i v řádu hodin. K celému fenoménu se nově připojuje i Panasonic CZ/SK, konkrétně jeho divize Men Care, s premiérou svého podcastu Technologie a já.

Cílem tohoto podcastu je vyzpovídat celou řadu známých osobností – při jejich volbě byl navíc kladen důraz na požadavek, aby šlo o lidi unikátní a zajímavé ve svých oborech. V cca 45-75 minut dlouhých epizodách se posluchač dozví spoustu zajímavých informací nejen o vztahu dotyčné osobnosti k moderním technologiím a jejich dopadu na profesní i osobní život dotyčného hosta.

Obsah přednost před brandingem

Cílem celého projektu bylo upřednostnit skutečně zajímavý obsah před samoúčelným self-promem. Namísto rozebírání vlastností jednotlivých produktů z arzenálu řady Men Care jde o rozhovory, jejichž energií je Panasonic – zkušenosti totiž napovídají, že pokud je obsah zajímavý, zákazník si řadu umožňující vznik jeho oblíbeného pořadu najde sám. Série proto míří primárně na budování povědomí o značce; sekundárním cílem je pak tvorba dalšího zajímavého obsahu jak pro sociální sítě, tak k offline využití.

Cílem celého projektu bylo upřednostnit skutečně zajímavý obsah před samoúčelným self-promem.

Celý podcast vznikl pro klienta pod hlavičkou Evil Friends – společnost se postarala jak o výběr mluvčího a hostů, tak o rámec a témata konverzací, tvorbu doprovodných fyzických, grafických a foto-materiálů, komponování jinglu, samotné natáčení i postprodukci a distribuci. Role speakera a průvodce pořadem se zhostil Jakub “Koťák” Kotek, zkušený moderátor a podcaster, mezi hosty pak patří například ambasador značky Roman Šebrle, hudebník David Kraus nebo trenér české freestyle snowboarding reprezentace Přemek Vida.

Posluchači celý pořad naleznou na streamovací platformě dle vlastního výběru – např. Spotify, Apple Music nebo Podbean. V tento okamžik se mohou těšit na celkem 6 epizod s měsíční frekvencí. Ty budou dále po ose sociálních sítí doplněny o nejrůznější akce a soutěže o zajímavé ceny z řady Panasonic Men Care.

Podcast můžete poslouchat na platformě dle vaší volby zde.

9 replies on “Panasonic spouští vlastní podcast”

 • Craig E. Judge
  20 srpna, 2020 at 8:44 pm

  A component that allows for easy creation of menu items, quickly creating paragraphs of \”Lorem Ipsum\” and pictures with custom sizes.

  • admin
   20 srpna, 2020 at 8:44 pm

   An editor button and system plugin (Joomla extension) that sets random dummy copy in articles or in other content item that have editors like custom HTML modules, category descriptions, or third party content.

 • Maria G. Brooks
  20 srpna, 2020 at 8:46 pm

  Creates a button on wysiwyg toolbars to add a configurable amount of Lorem Ipsum text to a post, page or any other custom post type.

 • 20 srpna, 2020 at 8:47 pm

  Easy generation and deletion of blog posts, pages, and sub pages for developers. Full site structure in one click. A plugin that generates dummy posts and dummy categories. It also allows to set names for blogs or taglines.

  • 20 srpna, 2020 at 9:05 pm

   Contrary to popular belief, Lorem Ipsum is not simply random text. It has roots in a piece of classical Latin literature from 45 BC, making it over 2000 years old.

   • 20 srpna, 2020 at 9:06 pm

    The standard chunk of Lorem Ipsum used since the 1500s is reproduced below for those interested. Sections 1.10.32 and 1.10.33 from \”de Finibus Bonorum et Malorum\” by Cicero are also reproduced in their exact original form, accompanied by English versions from the 1914 translation.

    • admin
     20 srpna, 2020 at 9:09 pm

     Creates a button in the editor to insert a paragraph of \”Lorem Ipsum\” greeking text.

   • 20 srpna, 2020 at 9:07 pm

    Creates landing pages with products using all combinations based on categories, attributes and their values. Description is supplied in the ackend (\”lorem ipsum…\”). Supports all features like CMS-Block, injecting widgets, blocks, or variables.

 • Brian A. Russo
  20 srpna, 2020 at 9:08 pm

  An alternative, possibly more versatile, is Lorem and More. It inserts dummy copy as paragraphs, lists, and regular text. Optionally available are extracts from a speech by Cicero, corporate nonsense, and a randomised sonnet by Shakespeare. Text may be inserted in code view and design view.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *